Loading

Tlačiarne

(339 produktov)

Strana 1/15

Tlačiarne

Fungovanie v kancelárii, ale aj v domácnosti sa nezaobíde bez kvalitnej tlačiarne. Často totiž potrebujeme niečo z počítača zachovať aj v papierovej podobe a preto žiadny počítač, či notebook sa bez tlačiarne nezaobíde. Tlačiarne delíme na atramentové a laserové.

 

Atramentové tlačiarne tlačia pomocou malých bodiek atramentu. Umožňujú tlač s farebným aj čiernym atramentom. Ten musí byť pravidelne menený a tieto tlačiarne sú vhodné hlavne na domáce použitie. Sú cenovo dostupné, avšak náklady na tlač sú vyššie.

 

Laserové tlačiarne sú vhodné na tlač dokumentov. Môžu tlačiť farebne aj čiernobielo. Farebné laserové tlačiarne sú obvykle nákladnejšie ako čiernobiele, ale nie až tak ako atramentové. aserová tlačiareň je v nákladoch na jednu stranu cenovo veľmi výhodná, pretože toner vystačí na väčší počet strán.

 

Ihličkové tlačiarne sa používajú na tlač administratívnych textov a kvalitou tlače zaostávajú za atramentovými a laserovými tlačiarňami.

 

Termosublimačné tlačiarne sú pomocníkom pre fotografov, umožňujú rýchlu a spoľahlivú tlač fotografií v profesionálnej kvalite.

Zobraziť viac

Výrobcovia

Armor
Brother
C-Tech
Canon
Casio
Dymo
Epson
Fujifilm
Gembird
Hewlett-Packard (HP)
HP Inc.
KiiPix
Kodak
Kyocera
Lexmark
Mitsubishi Electric
Oki
OKI
Panospace
Polaroid
Prynt
Ricoh
Samsung
Sharp
Umax-HiTi
Verbatim
Xerox
XYZ
Zoradiť:
Počet na stranu:
Obrázok pre Epson Maintenance Box ET-7700 Series
-23%
Obrázok pre Samsung CLT-W 406 Waste Toner Container
-23%
Obrázok pre Canon TEL 6 KIT BLACK EU (BK)

Canon TEL 6 KIT BLACK EU (BK)

Skladom

17.20 € s DPH


Strana 1/15

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 15Loading


DAJTE O NÁS VEDIEŤ AJ OSTATNÝM

Time of runtime: 0.07965612411499