Loading

TV karty, strihové

(18 produktov)

TV karty, strihové

Sledovanie televízneho programu môže byť dostupnejšie aj keď nemáte televízor. Postačí vám televízna karta (TV tuner), ktorá je skvelým príslušenstvom k počítaču alebo notebooku. Vďaka nej môžete vaše obľúbené relácie sledovať priamo na nich. A nielen to, dokonca si môžete televízne relácie aj nahrávať.

 

Pri výbere TV karty je potrebné si uvedomiť, kde ju budete používať. Ak máte doma len jeden počítač a chcete na ňom sledovať televízne programy, tak si zvoľte radšej internú TV kartu. Zapája sa do PCI slotu na základnej doske. Ponúka vám úplnú bezstarostnosť, pretože sa nestratí, nepoškodí a nikdy ju nikde nezabudnete.

 

Ak máte doma počítač aj notebook a chcete sledovať televízne programy na obidvoch, tak si určite kúpte externú TV kartu. Externé TV karty sa pripájajú pomocou USB portu a tak si môžete sledovanie televízie vychutnať nielen doma, ale aj mimo neho. Televízne karty sa ďalej delia na digitálne, kombinované, satelitné a špeciálne prevedenie tvoria strihové karty, ktoré umožňujú digitalizáciu obsahu. 

Zobraziť viac

Výrobcovia

AVerMedia
Manhattan
Zoradiť:
Počet na stranu:
Obrázok pre AVERMEDIA Live Gamer MINI GC311
-1%

AVERMEDIA Live Gamer MINI GC311

Skladom

114.88 € s DPH

Obrázok pre AVERMEDIA Live Gamer EXTREME 2 GC551
-1%
Obrázok pre AVERMEDIA Live Gamer ULTRA GC553
-1%

AVERMEDIA Live Gamer ULTRA GC553

Skladom

203.15 € s DPH

Obrázok pre AVERMEDIA AVerReceiver SR310, decoder
-1%Loading


DAJTE O NÁS VEDIEŤ AJ OSTATNÝM

Time of runtime: 0.081687927246094