Najpredávanejšie

Obrázok pre Aku FUJ/SIE AMILO A1640/7640 4400mAh Li-Ion 10,8V

Aku FUJ/SIE AMILO A1640/7640 4400mAh Li-Ion 10,8V

Skladom: doručíme do 24 - 48 hodín

23.82 € s DPH19.85 € bez DPH

Loading

Štruktúrovaná kabeláž

(440 produktov)

Strana 1/19


Výrobcovia

3M
ABB
Belkin
DIGITUS
Intellinet
Legrand
Lexi-NET
LYNX CS
Solarix
Triton
Ubiquiti
vedimedia
XtendLan
Zoradiť:
Počet na stranu:
Obrázok pre Optická spojka multimode duplex SC-SC, PC, OM3
+96%

Optická spojka multimode duplex SC-SC, PC, OM3

Skladom

0.49 € s DPH0.41 € bez DPH

Obrázok pre Optická spojka multimode duplex SC-SC, PC
+96%

Optická spojka multimode duplex SC-SC, PC

Skladom

0.49 € s DPH0.41 € bez DPH

Obrázok pre Modul neosazený 1x RJ45, 45x45 mm s prachovkou
+98%

Modul neosazený 1x RJ45, 45x45 mm s prachovkou

Skladom

0.91 € s DPH0.76 € bez DPH

Obrázok pre Optická spojka singlemode simplex SC-SC, PC
+98%

Optická spojka singlemode simplex SC-SC, PC

Skladom

0.91 € s DPH0.76 € bez DPH

Obrázok pre Modul neosazený 1x RJ45, 22,5x45 mm s prachovkou
+98%

Modul neosazený 1x RJ45, 22,5x45 mm s prachovkou

Skladom

0.91 € s DPH0.76 € bez DPH

Obrázok pre Optická spojka multimode simplex SC-SC, PC
+98%

Optická spojka multimode simplex SC-SC, PC

Skladom

0.91 € s DPH0.76 € bez DPH

Obrázok pre Optická spojka multimode simplex SC-SC, PC, OM3
+98%

Optická spojka multimode simplex SC-SC, PC, OM3

Skladom

1.01 € s DPH0.84 € bez DPH

Obrázok pre Optická spojka singlemode simplex SC-SC, APC
+98%

Optická spojka singlemode simplex SC-SC, APC

Skladom

1.01 € s DPH0.84 € bez DPH

Obrázok pre Optická spojka multimode simplex SC-SC, PC, OM4
+98%

Optická spojka multimode simplex SC-SC, PC, OM4

Skladom

1.01 € s DPH0.84 € bez DPH

Obrázok pre Krabice pro zásuvku na omítku, 80x80x40, bílá
+97%

Krabice pro zásuvku na omítku, 80x80x40, bílá

Skladom

1.22 € s DPH1.02 € bez DPH

Obrázok pre Modul neosazený 1x RJ45, 22,5x45 mm s prachovkou úhlový
+100%
Obrázok pre Zásuvka neosazená 1x RJ45 na omítku
+100%

Zásuvka neosazená 1x RJ45 na omítku

Skladom

1.30 € s DPH1.08 € bez DPH

Obrázok pre Keystone Cat3 (telefonní), UTP, duální svorkovnice, černý
+97%
Obrázok pre Solarix Adaptér SC MM OM2 duplex SXAD-SC-PC-OM2-D
+97%

Solarix Adaptér SC MM OM2 duplex SXAD-SC-PC-OM2-D

Skladom

1.40 € s DPH1.17 € bez DPH

Obrázok pre Zásuvka neosazená 2x RJ45 na omítku
+99%

Zásuvka neosazená 2x RJ45 na omítku

Skladom

1.61 € s DPH1.34 € bez DPH

Obrázok pre Intellinet optická spojka SC-APC, singlemode duplex, zelená
+99%
Obrázok pre Zásuvka neosazená 1x RJ45 pod omítku
+99%

Zásuvka neosazená 1x RJ45 pod omítku

Skladom

1.71 € s DPH1.43 € bez DPH

Obrázok pre Keystone Cat6, UTP, samozařezávací, bílý
+99%

Keystone Cat6, UTP, samozařezávací, bílý

Skladom

1.71 € s DPH1.43 € bez DPH

Obrázok pre Optická spojka singlemode duplex SC-SC, APC
+98%

Optická spojka singlemode duplex SC-SC, APC

Skladom

1.92 € s DPH1.60 € bez DPH

Obrázok pre Optická spojka singlemode duplex SC-SC, PC
+98%

Optická spojka singlemode duplex SC-SC, PC

Skladom

1.92 € s DPH1.60 € bez DPH

Obrázok pre Keystone Cat6, UTP, duální svorkovnice zezadu, bílý
+98%

Keystone Cat6, UTP, duální svorkovnice zezadu, bílý

Skladom

2.02 € s DPH1.69 € bez DPH

Obrázok pre Keystone Cat5E, UTP, duální svorkovnice, černý
+98%

Keystone Cat5E, UTP, duální svorkovnice, černý

Skladom

2.02 € s DPH1.69 € bez DPH

Obrázok pre Tango - Rámeček jednonásobný, bílý, 3901A-B10 B
+99%

Tango - Rámeček jednonásobný, bílý, 3901A-B10 B

Skladom

2.13 € s DPH1.77 € bez DPH

Obrázok pre Tango - Instalační krabice na omítku, jednoduchá, 28mm
+99%

Strana 1/19

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 19



Loading


DAJTE O NÁS VEDIEŤ AJ OSTATNÝM