0 ks 0.00 €

+421 904 132 064 (Po - Pia 9:30 - 15:30 hod.)





Najpredávanejšie

Obrázok pre Aku FUJ/SIE AMILO A1640/7640 4400mAh Li-Ion 10,8V

Aku FUJ/SIE AMILO A1640/7640 4400mAh Li-Ion 10,8V

Skladom: doručíme do 24 - 48 hodín

23.82 € s DPH19.85 € bez DPH

Loading

Štruktúrovaná kabeláž

(419 produktov)

Strana 1/18


Výrobcovia

3M
ABB
Belkin
Crono
Datacom
Digitus
Gembird
Hewlett-Packard (HP)
Intellinet
KRUGEL EXIM - KELine®
Legrand
Lexi-NET
LYNX CS
Ostatní
Solarix
TP-LINK
Triton
TRITON
Ubiquiti
UBNT
vedimedia
XtendLan
Zoradiť:
Počet na stranu:
Obrázok pre DATACOM konektor UTP CAT3 6p4c RJ11 lanko
+75%

DATACOM konektor UTP CAT3 6p4c RJ11 lanko

Externý sklad: dodanie 3 - 5 pracovných dní

0.07 € s DPH0.06 € bez DPH

Obrázok pre RJ-45 koncovka
+80%

RJ-45 koncovka

Skladom

0.09 € s DPH0.08 € bez DPH

Obrázok pre DATACOM konektor UTP CAT5e 8p8c RJ45 drát
+100%

DATACOM konektor UTP CAT5e 8p8c RJ45 drát

Skladom

0.12 € s DPH0.10 € bez DPH

Obrázok pre DATACOM konektor UTP CAT5E 8p8c- RJ45 lanko
+100%

DATACOM konektor UTP CAT5E 8p8c- RJ45 lanko

Skladom

0.12 € s DPH0.10 € bez DPH

Obrázok pre Solarix Adapter ST SM OS1 simplex

Solarix Adapter ST SM OS1 simplex

Skladom

0.21 € s DPH0.17 € bez DPH

Obrázok pre DATACOM krytka pro konektor RJ45 s výřezem černá
+85%

DATACOM krytka pro konektor RJ45 s výřezem černá

Externý sklad: dodanie 3 - 5 pracovných dní

0.24 € s DPH0.20 € bez DPH

Obrázok pre DATACOM konektor STP CAT5e 8p8c RJ45 lanko
+82%

DATACOM konektor STP CAT5e 8p8c RJ45 lanko

Externý sklad: dodanie 3 - 5 pracovných dní

0.31 € s DPH0.26 € bez DPH

Obrázok pre Konektor RJ45-8p8c, 50µm Au, licna, nesklád., CAT5e, 1ks
+81%
Obrázok pre Datacom konektor RJ45 UTP 8p8c Cat6 drát
+80%

Datacom konektor RJ45 UTP 8p8c Cat6 drát

Skladom

0.45 € s DPH0.38 € bez DPH

Obrázok pre KELine O-Patchcable 50/125 OM2, ST-LC Duplex,   3.0m.

KELine O-Patchcable 50/125 OM2, ST-LC Duplex, 3.0m.

Skladom

0.60 € s DPH0.50 € bez DPH

Obrázok pre DATACOM konektor RJ45 UTP 8p8c Cat6 lanko
+84%

DATACOM konektor RJ45 UTP 8p8c Cat6 lanko

Externý sklad: dodanie 3 - 5 pracovných dní

0.57 € s DPH0.47 € bez DPH

Obrázok pre Pigtail MM 50/125, OM3, konektor SC, LS0H, 1m

Pigtail MM 50/125, OM3, konektor SC, LS0H, 1m

Skladom

0.71 € s DPH0.59 € bez DPH

Obrázok pre Kabel RJ-45 CAT5e UTP 0,5m
+86%

Kabel RJ-45 CAT5e UTP 0,5m

Skladom

0.69 € s DPH0.57 € bez DPH

Obrázok pre DATACOM Patch cord UTP cat.5e 0,25M šedý
+85%

DATACOM Patch cord UTP cat.5e 0,25M šedý

Skladom

0.74 € s DPH0.61 € bez DPH

Obrázok pre KELine O-Patchcable 62.5/125 OM1, SC-SC Duplex, 2.0m.

KELine O-Patchcable 62.5/125 OM1, SC-SC Duplex, 2.0m.

Skladom

0.81 € s DPH0.68 € bez DPH

Obrázok pre Gembird Patch kabel RJ45, cat. 5e, UTP, 2m, šedý
+84%

Gembird Patch kabel RJ45, cat. 5e, UTP, 2m, šedý

Skladom

0.83 € s DPH0.69 € bez DPH

Obrázok pre GEMBIRD Eth Patch kabel c5e UTP 1m
+84%

GEMBIRD Eth Patch kabel c5e UTP 1m

Skladom

0.83 € s DPH0.69 € bez DPH

Obrázok pre Optická spojka multimode simplex SC-SC, PC

Optická spojka multimode simplex SC-SC, PC

Skladom

0.92 € s DPH0.76 € bez DPH

Obrázok pre Optická spojka singlemode simplex SC-SC, PC

Optická spojka singlemode simplex SC-SC, PC

Skladom

0.92 € s DPH0.76 € bez DPH

Obrázok pre Crono patch kabel Cat5E UTP 1 m
+85%

Crono patch kabel Cat5E UTP 1 m

Skladom

0.85 € s DPH0.71 € bez DPH

Obrázok pre Crono patch kabel Cat5E, UTP, vysoká kvalita, 1m, modrý
+86%
Obrázok pre DATACOM Patch cord, UTP, cat.5e, 0,5m, šedý
+86%

DATACOM Patch cord, UTP, cat.5e, 0,5m, šedý

Skladom

0.93 € s DPH0.77 € bez DPH

Obrázok pre Optická spojka singlemode simplex SC-SC, APC

Optická spojka singlemode simplex SC-SC, APC

Skladom

1.02 € s DPH0.85 € bez DPH

Obrázok pre Optická spojka multimode simplex SC-SC, PC, OM4

Optická spojka multimode simplex SC-SC, PC, OM4

Skladom

1.02 € s DPH0.85 € bez DPH


Strana 1/18

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 18



Loading


DAJTE O NÁS VEDIEŤ AJ OSTATNÝM