0 ks 0.00 €

+421 904 132 064 (Po - Pia 9:30 - 15:30 hod.)





Najpredávanejšie

Obrázok pre Aku FUJ/SIE AMILO A1640/7640 4400mAh Li-Ion 10,8V

Aku FUJ/SIE AMILO A1640/7640 4400mAh Li-Ion 10,8V

Skladom: doručíme do 24 - 48 hodín

23.82 € s DPH19.85 € bez DPH

Loading

Siete, Wi-Fi, sieťové prvky

(1669 produktov)

Strana 1/70

Siete, Wi-Fi, sieťové prvky

Bez internetu si dnešný svet vôbec nevieme predstaviť. Určite ho aj vy denne používate na četovanie na fecebooku alebo na získavanie informácií, ktoré vďaka nemu môžete vyhľadať, až po sledovanie najnovších správ. Na všetko potrebujete kvalitný a ničím nerušený internet, ktorý získate zásluhou skvelých pomocníkov. Vďaka dobrému WiFi signálu sa môžete s tabletom, či notebookom pripojiť kdekoľvek v rámci siete bez toho, aby ste potrebovali kábel.

 

Základom bezdrôtovej siete je Wi-Fi router ktorý ju riadi a spravuje. Router je zariadene, ktoré vám poslúži na vytvorenie počítačovej siete. Prepája medzi sebou počítače bez toho, aby musel poskytovať prístup na internet. Realizácia internetového pripojenia je úlohou modemu, napríklad cez xDSL a káblové rozvody. Modem môže mať integrovaný router, čím získate jedno zariadenie, ktoré umožní vytvoriť počítačovú sieť a zároveň umožní pripojenie na internet.

 

Občas sa môže stať, že WiFi všade nedostiahne a preto vám odporúčame dokúpiť si WiFi extender, ktorý opakuje signál z centrálneho routera. 

Zobraziť viac

Výrobcovia

3M
ABB
Apple
ASRock
Asus
ASUS
Asustor
AVM
Axago
Belkin
Cisco
Connect IT
CQpoint
Creative Labs
Crono
D-Link
Dahua
Datacom
DELL
Dell
Devolo
DIGITUS
Digitus
Edimax
equip
Fujitsu
Gembird
Google Home
Hewlett-Packard (HP)
Hikvision
HUAWEI
iGet
Intel
Intellinet
KRUGEL EXIM - KELine®
Legrand
Lenovo
Level One
Lexi-NET
Linksys
LYNX CS
Manhattan
MaxLink
MikroTik
Mimosa
NetGear
Netgear
Netis
NoName
Ostatní
Planet
QNAP
Repotec
RF elements
Solarix
Synology
T-Com
Technaxx
Tenda
TP-Link
TP-link
TP-LINK
TRITON
Triton
Ubiquiti
UBNT
vedimedia
Vivotek
Western Digital (WD)
Xiaomi
XtendLan
ZyXEL
Zoradiť:
Počet na stranu:
Obrázok pre DATACOM konektor UTP CAT3 6p4c RJ11 lanko
+75%

DATACOM konektor UTP CAT3 6p4c RJ11 lanko

Externý sklad: dodanie 3 - 5 pracovných dní

0.07 € s DPH0.06 € bez DPH

Obrázok pre DATACOM konektor UTP CAT3 6p6c RJ12 lanko
+80%

DATACOM konektor UTP CAT3 6p6c RJ12 lanko

Skladom

0.09 € s DPH0.08 € bez DPH

Obrázok pre RJ-45 koncovka
+80%

RJ-45 koncovka

Skladom

0.09 € s DPH0.08 € bez DPH

Obrázok pre DATACOM konektor UTP CAT5E 8p8c- RJ45 lanko
+100%

DATACOM konektor UTP CAT5E 8p8c- RJ45 lanko

Skladom

0.12 € s DPH0.10 € bez DPH

Obrázok pre DATACOM konektor UTP CAT5e 8p8c RJ45 drát
+100%

DATACOM konektor UTP CAT5e 8p8c RJ45 drát

Skladom

0.12 € s DPH0.10 € bez DPH

Obrázok pre Solarix Adapter ST SM OS1 simplex

Solarix Adapter ST SM OS1 simplex

Skladom

0.21 € s DPH0.17 € bez DPH

Obrázok pre DATACOM konektor UTP CAT3 4p4c RJ10 lanko
+75%

DATACOM konektor UTP CAT3 4p4c RJ10 lanko

Skladom

0.21 € s DPH0.18 € bez DPH

Obrázok pre DATACOM krytka pro konektor RJ45 s výřezem černá
+77%

DATACOM krytka pro konektor RJ45 s výřezem černá

Externý sklad: dodanie 3 - 5 pracovných dní

0.23 € s DPH0.20 € bez DPH

Obrázok pre DATACOM konektor STP CAT5e 8p8c RJ45 lanko
+82%

DATACOM konektor STP CAT5e 8p8c RJ45 lanko

Externý sklad: dodanie 3 - 5 pracovných dní

0.31 € s DPH0.25 € bez DPH

Obrázok pre Konektor RJ45-8p8c, 50µm Au, licna, nesklád., CAT5e, 1ks
+81%
Obrázok pre Datacom konektor RJ45 UTP 8p8c Cat6 drát
+80%

Datacom konektor RJ45 UTP 8p8c Cat6 drát

Skladom

0.45 € s DPH0.37 € bez DPH

Obrázok pre KELine O-Patchcable 50/125 OM2, ST-LC Duplex,   3.0m.

KELine O-Patchcable 50/125 OM2, ST-LC Duplex, 3.0m.

Skladom

0.60 € s DPH0.50 € bez DPH

Obrázok pre DATACOM konektor RJ45 UTP 8p8c Cat6 lanko
+81%

DATACOM konektor RJ45 UTP 8p8c Cat6 lanko

Externý sklad: dodanie 3 - 5 pracovných dní

0.56 € s DPH0.47 € bez DPH

Obrázok pre Pigtail MM 50/125, OM3, konektor SC, LS0H, 1m

Pigtail MM 50/125, OM3, konektor SC, LS0H, 1m

Skladom

0.71 € s DPH0.59 € bez DPH

Obrázok pre Kabel RJ-45 CAT5e UTP 0,5m
+84%

Kabel RJ-45 CAT5e UTP 0,5m

Externý sklad: dodanie 3 - 5 pracovných dní

0.68 € s DPH0.57 € bez DPH

Obrázok pre DATACOM Patch cord UTP cat.5e 0,25M šedý
+83%

DATACOM Patch cord UTP cat.5e 0,25M šedý

Skladom

0.73 € s DPH0.61 € bez DPH

Obrázok pre KELine O-Patchcable 62.5/125 OM1, SC-SC Duplex, 2.0m.

KELine O-Patchcable 62.5/125 OM1, SC-SC Duplex, 2.0m.

Skladom

0.81 € s DPH0.68 € bez DPH

Obrázok pre Gembird Patch kabel RJ45, cat. 5e, UTP, 2m, šedý
+82%

Gembird Patch kabel RJ45, cat. 5e, UTP, 2m, šedý

Skladom

0.82 € s DPH0.68 € bez DPH

Obrázok pre GEMBIRD Eth Patch kabel c5e UTP 1m
+82%

GEMBIRD Eth Patch kabel c5e UTP 1m

Skladom

0.82 € s DPH0.68 € bez DPH

Obrázok pre Optická spojka multimode simplex SC-SC, PC

Optická spojka multimode simplex SC-SC, PC

Skladom

0.92 € s DPH0.76 € bez DPH

Obrázok pre Optická spojka singlemode simplex SC-SC, PC

Optická spojka singlemode simplex SC-SC, PC

Skladom

0.92 € s DPH0.76 € bez DPH

Obrázok pre Crono patch kabel Cat5E UTP 1 m
+85%

Crono patch kabel Cat5E UTP 1 m

Skladom

0.85 € s DPH0.70 € bez DPH

Obrázok pre DATACOM Patch cord, UTP, cat.5e, 0,5m, šedý
+84%

DATACOM Patch cord, UTP, cat.5e, 0,5m, šedý

Skladom

0.92 € s DPH0.76 € bez DPH

Obrázok pre Crono patch kabel Cat5E, UTP, vysoká kvalita, 1m, modrý
+84%

Strana 1/70

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 70



Loading


DAJTE O NÁS VEDIEŤ AJ OSTATNÝM