Loading

Siete, Wi-Fi, sieťové prvky

(1239 produktov)

Strana 1/52

Siete, Wi-Fi, sieťové prvky

Bez internetu si dnešný svet vôbec nevieme predstaviť. Určite ho aj vy denne používate na četovanie na fecebooku alebo na získavanie informácií, ktoré vďaka nemu môžete vyhľadať, až po sledovanie najnovších správ. Na všetko potrebujete kvalitný a ničím nerušený internet, ktorý získate zásluhou skvelých pomocníkov. Vďaka dobrému WiFi signálu sa môžete s tabletom, či notebookom pripojiť kdekoľvek v rámci siete bez toho, aby ste potrebovali kábel.

 

Základom bezdrôtovej siete je Wi-Fi router ktorý ju riadi a spravuje. Router je zariadene, ktoré vám poslúži na vytvorenie počítačovej siete. Prepája medzi sebou počítače bez toho, aby musel poskytovať prístup na internet. Realizácia internetového pripojenia je úlohou modemu, napríklad cez xDSL a káblové rozvody. Modem môže mať integrovaný router, čím získate jedno zariadenie, ktoré umožní vytvoriť počítačovú sieť a zároveň umožní pripojenie na internet.

 

Občas sa môže stať, že WiFi všade nedostiahne a preto vám odporúčame dokúpiť si WiFi extender, ktorý opakuje signál z centrálneho routera. 

Zobraziť viac

Výrobcovia

ABB
Asus
Axagon
Belkin
Cisco
Connect IT
Crono
D-Link
Dell
Fujitsu
Gigabyte
Hewlett Packard Enterprise
HP Inc.
Huawei
In - Akustik
Intel
Intellinet
Legrand
Lexi-NET
Linksys
LYNX CS
Manhattan
MaxLink
MERCUSYS
MikroTik
Mimosa
NetGear
Netis
NoName
Planet
PremiumCord
QNAP
Solarix
Synology
Tenda
TP-Link
TP-link
Triton
Turris
Ubiquiti
Xiaomi
XtendLan
ZyXEL
Zoradiť:
Počet na stranu:

Strana 1/52

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 52Loading


DAJTE O NÁS VEDIEŤ AJ OSTATNÝM

Time of runtime: 0.091150999069214