0 ks 0.00 €

+421 904 132 064 (Po - Pia 9:30 - 15:30 hod.)





Najpredávanejšie

Obrázok pre Aku FUJ/SIE AMILO A1640/7640 4400mAh Li-Ion 10,8V

Aku FUJ/SIE AMILO A1640/7640 4400mAh Li-Ion 10,8V

Skladom: doručíme do 24 - 48 hodín

23.82 € s DPH19.85 € bez DPH

Loading

PC doplnky

(5019 produktov)

Strana 1/210

PC doplnky

Často sa stáva, že na počítači vypovedia službu dôležité súčasti, bez ktorých nie je práca na ňom možná. Je výborné, že sa tieto PC doplnky dajú dokúpiť. V našej ponuke máme množstvo súčastí ako monitory, klávesnice, myši, či rôzne káble a redukcie.

 

Ak vám doslúži na počítači monitor, môžete si ho dodatočne zakúpiť. Na výber máte z množstva LCD monitorov rôznych veľkostí a od rôznych výrobcov. Každý monitor vytvára svetlomodré spektrum, ktoré je jedným z hlavných príčin poškodenia zraku a bolestí hlavy. Nové monitory majú technológiu na eliminovanie účinku tohto modrého svetla a tak si sami môžete zvoliť jeden zo štyroch režimov, aby ste chránili vaše oči.

 

Ďalším PC doplnkom, ktorý si môžete kedykoľvek vymeniť sú klávesnice. Ak na vašej klávesnici nemáte mumerické klávesy, máte možnosť zaobstarať si numerickú klávesnicu. Dôležitou súčasťou pri práci na notebooku alebo počítači je myš, ktoré ponúkame v rôznych farbách, tvaroch a veľkostiach. Bezdrôtové optické myši sú ideálne na cesty a pre tých, ktorým vadia akékoľvek káble. Aby sa vám s optickou myšou dobre pracovalo zakúpte si k nej podložku.

Zobraziť viac

Výrobcovia

3Dconnexion
3M
A-Data
A4Tech
ABB
Acer
ACME Europe
Adata
AKASA
AOC
APC
Apple
AQ
Arctic Cooling
ASUS
Asus
Asustor
Aula
Avacom
AVerMedia
AVM
Axago
Beats
BeeWi
Belkin
BENQ
BenQ
Birch
Blaupunkt
BlueWalker
C-Tech
Canon
Cellularline
Cisco
Club 3D
Club3D
CONCEPTRONIC
Connect IT
Conrad
CoolerMaster
CQpoint
Creative Labs
Crono
Cyber Power
Cyber Power Systems
D-Link
Dahua
DATACOLOR
Datacom
DELL
Dell
Delock
Devolo
DIGITUS
Digitus
Dockin
Eaton
Edimax
ednet
Emos
equip
Eurocase
Evoluent
Evolveo
Fellowes
FIXED
Fortron
Fujitsu
Gembird
Genius
GIGABYTE
Gigabyte
GoGen
Google Home
Hama
Hewlett-Packard (HP)
Hikvision
Honeywell
HUAWEI
Huawei
HyperX
Cherry
Chieftec
i-tec
IBM
iGet
Iiyama
Imperial
Intel
Intellinet
Jam
JBL
keine Marke
Kingston
LC Power
Legrand
Lenco
Lenovo
Level One
Lexi-NET
LG
Linksys
Logitech
LYNX CS
Makita
Manhattan
MARLEY
Marshall
MaxLink
MicroConnect
Microsoft
MikroTik
Milwaukee
Mimosa
MSI
NEC
Netgear
NetGear
Netis
Niceboy
Nokia
NoName
Orava
Ostatní
PARTNER Tech
Perixx
Philips
Pioneer
Planet
Port Designs
PowerCube
PremiumCord
QNAP
Quirky
RaidSonic
Rapoo
Razer
Reflecta
Remax
Repotec
RF elements
Roccat
Samsung
SanDisk
Satechi
Sharp
SilentiumPC
Solarix
Solight
Sony
Speedlink
Spire
Stell
Strong
Swissten
Swisstone
Synology
T-Com
T6 power
Technaxx
Tenda
Thrustmaster
Tonies
TP-LINK
TP-Link
TP-link
Tracer
Transcend
Triton
TRITON
Trust
Ubiquiti
UBNT
Ultimate Ears
VALUELINE
vedimedia
Virtuos
Vivotek
Wacom
walimex
Western Digital (WD)
X-Rite GmbH
Xiaomi
XtendLan
Yamaha
Zalman
ZyXEL
Zoradiť:
Počet na stranu:
Obrázok pre DATACOM konektor UTP CAT3 6p4c RJ11 lanko
+75%

DATACOM konektor UTP CAT3 6p4c RJ11 lanko

Externý sklad: dodanie 3 - 5 pracovných dní

0.07 € s DPH0.06 € bez DPH

Obrázok pre RJ-45 koncovka
+100%

RJ-45 koncovka

Skladom

0.10 € s DPH0.08 € bez DPH

Obrázok pre DATACOM konektor UTP CAT3 6p6c RJ12 lanko
+88%

DATACOM konektor UTP CAT3 6p6c RJ12 lanko

Skladom

0.15 € s DPH0.12 € bez DPH

Obrázok pre DATACOM konektor UTP CAT5E 8p8c- RJ45 lanko
+92%

DATACOM konektor UTP CAT5E 8p8c- RJ45 lanko

Skladom

0.25 € s DPH0.20 € bez DPH

Obrázok pre DATACOM krytka pro konektor RJ45 s výřezem černá
+92%

DATACOM krytka pro konektor RJ45 s výřezem černá

Skladom

0.25 € s DPH0.20 € bez DPH

Obrázok pre CONRAD USB záslepka Typ A, transparentní

CONRAD USB záslepka Typ A, transparentní

Skladom

0.24 € s DPH0.20 € bez DPH

Obrázok pre DATACOM konektor UTP CAT5e 8p8c RJ45 drát
+88%

DATACOM konektor UTP CAT5e 8p8c RJ45 drát

Skladom

0.32 € s DPH0.27 € bez DPH

Obrázok pre Konektor RJ45-8p8c, 50µm Au, licna, nesklád., CAT5e, 1ks
+86%
Obrázok pre Datacom konektor RJ45 UTP 8p8c Cat6 drát
+88%

Datacom konektor RJ45 UTP 8p8c Cat6 drát

Skladom

0.47 € s DPH0.39 € bez DPH

Obrázok pre PREMIUMCORD Spojka CINCH-CINCH F/F

PREMIUMCORD Spojka CINCH-CINCH F/F

Skladom

0.45 € s DPH0.38 € bez DPH

Obrázok pre DATACOM konektor RJ45 UTP 8p8c Cat6 lanko
+88%

DATACOM konektor RJ45 UTP 8p8c Cat6 lanko

Externý sklad: dodanie 3 - 5 pracovných dní

0.64 € s DPH0.53 € bez DPH

Obrázok pre Kabel RJ-45 CAT5e UTP 0,5m
+92%

Kabel RJ-45 CAT5e UTP 0,5m

Skladom

0.71 € s DPH0.59 € bez DPH

Obrázok pre Crono kabel propojovací Jack samec / Cinch samec, 1.8 m
+43%

Crono kabel propojovací Jack samec / Cinch samec, 1.8 m

Skladom

0.63 € s DPH0.52 € bez DPH

Obrázok pre GEMBIRD Eth Patch kabel c5e UTP 1m
+91%

GEMBIRD Eth Patch kabel c5e UTP 1m

Skladom

0.86 € s DPH0.71 € bez DPH

Obrázok pre Gembird Patch kabel RJ45, cat. 5e, UTP, 2m, šedý
+91%

Gembird Patch kabel RJ45, cat. 5e, UTP, 2m, šedý

Skladom

0.86 € s DPH0.71 € bez DPH

Obrázok pre GEMBIRD Podložka pod myš látková, černá

GEMBIRD Podložka pod myš látková, černá

Skladom

0.46 € s DPH0.38 € bez DPH

Obrázok pre Optická spojka multimode simplex SC-SC, PC

Optická spojka multimode simplex SC-SC, PC

Skladom

0.92 € s DPH0.76 € bez DPH

Obrázok pre Optická spojka singlemode simplex SC-SC, PC

Optická spojka singlemode simplex SC-SC, PC

Skladom

0.92 € s DPH0.76 € bez DPH

Obrázok pre Crono patch kabel Cat5E UTP 1 m
+91%

Crono patch kabel Cat5E UTP 1 m

Skladom

0.88 € s DPH0.74 € bez DPH

Obrázok pre Crono patch kabel Cat5E, UTP, vysoká kvalita, 1m, modrý
+92%
Obrázok pre PREMIUMCORD Kabel USB 2.0 A-B propojovací 0,5m (M/M)

PREMIUMCORD Kabel USB 2.0 A-B propojovací 0,5m (M/M)

Skladom

0.77 € s DPH0.64 € bez DPH

Obrázok pre Optická spojka singlemode simplex SC-SC, APC

Optická spojka singlemode simplex SC-SC, APC

Skladom

1.02 € s DPH0.85 € bez DPH


Strana 1/210

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 210



Loading


DAJTE O NÁS VEDIEŤ AJ OSTATNÝM