Najpredávanejšie

Obrázok pre Aku FUJ/SIE AMILO A1640/7640 4400mAh Li-Ion 10,8V

Aku FUJ/SIE AMILO A1640/7640 4400mAh Li-Ion 10,8V

Skladom: doručíme do 24 - 48 hodín

25.01 € s DPH20.84 € bez DPH


Loading

NOTEBOOKY, POČÍTAČE, TABLETY A HRY

(12970 produktov)

Strana 1/541

Počítače a notebooky

Počítače a notebooky

 

Počítače a notebooky sú v súčasnosti nedmysliteľnou súčasťou každej kancelárie a domácnosti. Či už pracujete v kancelárii a potrebujete kvalitný stolný počítač alebo ste študent a využívate skôr notebook na písanie prác v škole, máme pre vás na výber vhodné počítače a notebooky. Samozrejme sme nezabudli ani na hráčov počítačových hier a preto v našej ponuke nájdete aj výkonné herné notebooky.

 

Pred výberom notebooku je potrebné si uvedomiť, aké činnosti na ňom budete vykonávať a podľa toho vyberať z herných, pracovných alebo základných notebookov. Stolné počítače alebo PC zostavy existujú v rôznych vyhotoveniach a môžete si vybrať z mnohých skríň podľa toho, kde budete počítač využívať. Vhodné sú ako do firemnej kancelárie, tak aj do domácnosti.

 

Ku každému notebooku a počítaču nevyhnutne patrí príslušenstvo a to nielen myška, ale aj rôzne chladiace podložky, nabíjacie adaptéry alebo baterky na notebooky. Pri nosení notebooku do práce alebo do školy je potrebné ho chrániť pred nárazmi a tak vám prídu vhod napríklad tašky a obaly z našej bohatej ponuky. 

Zobraziť viac

Výrobcovia

1stCool
3M
4smarts
A-Data
A4Tech
ABB
Acer
ACME Europe
ACME MADE
Acronis
Adata
ADATA
Adobe
AgfaPhoto
AKASA
AMD
Ansmann
AOC
APC
Apple
Arctic Cooling
Armor
ASRock
Asus
Aula
AVACOM
Aveli
AVerMedia
Avision
AVM
Axago
Ballistix
Bang & Olufsen
be quiet!
Belkin
BENQ
Bethesda
Bigben
Birch
BlueWalker
Bonjet
Braun
Bresser
Brother
C-Tech
Camgloss
Canon
Canubo
Case Logic
Casio
CAT
Celly
Cisco
Club 3D
Cokin
CONCEPTRONIC
Connect IT
Conrad
CoolerMaster
Corsair
Creative Labs
Crono
Crucial
Cullmann
Cyber Power Systems
D-Link
DATACOLOR
Dell
Devolo
Dicota
Difox
DIGITUS
DNP
Durable
Dymo
Easypix
Eaton
Edimax
ednet
Electronic Arts
Eneride
Epson
Eurocase
Evolveo
Fantec
Fellowes
Feyiu tech
Fortron
Fractal Design
Freecom
Fujifilm
Fujitsu
G-Technology
Gembird
Genius
Gepe
Gigabyte
GoGen
Golla
GoodRAM
Google Home
Gudsen
GuraGear
Hahnemühle
HAL3000
Hama
Herma
Hewlett Packard Enterprise
Hewlett-Packard
Hewlett-Packard (HP)
HID Global's OMNIKEY
Hikvision
HP Inc.
HUAWEI
HyperX
Cherry
Chieftec
i-tec
iGET
Imperial
In Win
Intel
Intellinet
Intenso
JBL
Joby
Kaiser Fototechnik
keine Marke
KiiPix
Kindle
Kingston
KMP
Kobo
Kodak
Konica-Minolta
Konix
Kyocera
LaCie
LC Power
Leef
Legrand
Lenco
Lenovo
Level One
Lexar
Lexi-NET
Lexmark
LG
Linksys
Logitech
Lowepro
LYNX
LYNX CS
Madman
Makita
Manhattan
mantona
Marshall
MaxLink
Maxtor
Metz
Microsoft
Microtek
Miggö
MikroTik
Milwaukee
Mimosa
Mitsubishi Electric
Mondi Color Copy
Motorola
MSI
Nacon
National Geographic
NEC
Nepřiřazeno
Netgear
NetGear
Netis
Nikon
Nintendo
Nobo
Noctua
NoName
Noritsu
Novoflex
NZXT
OCZ
Oki
OLYMPIA
Olympus
Opti
Optipro
Ostatní
Pacsafe
Panasonic
Papyrus
Parker
Patona
PATONA
Peach
Perixx
Philips
PhotoBee
Planet
Plustek
PocketBook
Polaroid
POLARPRO
PowerCube
PremiumCord
Pretec
Priolite
Prynt
Puro
QNAP
Quirky
RaidSonic
Rapoo
Raspberry
Razer
Rebell
Reflecta
Remax
Repotec
RF elements
Rivacase
Roccat
RockStar
Rollei
Rotring
Safeprint
Safescan
Sachentransporter
Samsung
Sandberg
SanDisk
Satechi
Scotch
Screenshield
Seagate
Seasonic
Secolan
Sega
SENA
SENCOR
Sharp
SilentiumPC
Solarix
Solight
Sony
Speedlink
Spire
STYGIAN
Swisstone
Symantec
Symbol
Synology
T-Com
Tamrac
TEAMGROUP
Technaxx
Tenda
Tesa
TESLA
Tetenal
Thermaltake
Thrustmaster
Tolino
Toshiba
TP-link
TP-LINK
TP-Link
Tracer
Transcend
Trekstor
Tribe
Triton
Trust
Ubiquiti
Ubisoft
Ultimate Ears
UMAX
Umax-HiTi
Vanguard
vedimedia
Verbatim
Viking
Vikintek
Virtuos
Vivotek
Vogels
Wacom
walimex
Wenger
Western Digital
Wise
X-Rite GmbH
Xerox
Xerox XRC
Xiaomi
xMount
Xoro
XPG
Xqisit
XtendLan
XYZ
Yamaha
YI Technology
Zalman
Zebra
ZyXEL
Zoradiť:
Počet na stranu:
Obrázok pre Optická spojka multimode duplex SC-SC, PC
+100%

Optická spojka multimode duplex SC-SC, PC

Skladom

0.52 € s DPH0.43 € bez DPH

Obrázok pre Optická spojka multimode duplex SC-SC, PC, OM3
+100%

Optická spojka multimode duplex SC-SC, PC, OM3

Skladom

0.52 € s DPH0.43 € bez DPH

Obrázok pre CONRAD Krytka Richco CP-USB-A, 14,1 x 6,7 x 13,2 mm, černá
+46%
Obrázok pre GEMBIRD Kabel CABLEXPERT SATA III, datový, 30cm
+46%

GEMBIRD Kabel CABLEXPERT SATA III, datový, 30cm

Skladom

0.60 € s DPH0.50 € bez DPH

Obrázok pre GEMBIRD Podložka pod myš látková, černá
-2%

GEMBIRD Podložka pod myš látková, černá

Skladom

0.45 € s DPH0.38 € bez DPH

Obrázok pre Optická spojka multimode simplex SC-SC, PC
+98%

Optická spojka multimode simplex SC-SC, PC

Skladom

0.91 € s DPH0.76 € bez DPH

Obrázok pre Optická spojka singlemode simplex SC-SC, PC
+98%

Optická spojka singlemode simplex SC-SC, PC

Skladom

0.91 € s DPH0.76 € bez DPH

Obrázok pre GEMBIRD Kabel CABLEXPERT SATA III, datový, 50cm
+48%

GEMBIRD Kabel CABLEXPERT SATA III, datový, 50cm

Skladom

0.68 € s DPH0.57 € bez DPH

Obrázok pre Modul neosazený 1x RJ45, 45x45 mm s prachovkou
+98%

Modul neosazený 1x RJ45, 45x45 mm s prachovkou

Skladom

0.91 € s DPH0.76 € bez DPH

Obrázok pre Modul neosazený 1x RJ45, 22,5x45 mm s prachovkou
+98%

Modul neosazený 1x RJ45, 22,5x45 mm s prachovkou

Skladom

0.91 € s DPH0.76 € bez DPH

Obrázok pre GEMBIRD Kabel audio 3,5mm Jack - Jack 1,2m (M/M, stereo)
+49%

GEMBIRD Kabel audio 3,5mm Jack - Jack 1,2m (M/M, stereo)

Skladom

0.76 € s DPH0.63 € bez DPH

Obrázok pre PREMIUMCORD Adaptér Jack 2,5mm - Jack 3,5mm, redukce (M/F)
+49%
Obrázok pre Optická spojka singlemode simplex SC-SC, APC
+98%

Optická spojka singlemode simplex SC-SC, APC

Skladom

1.01 € s DPH0.84 € bez DPH

Obrázok pre Optická spojka multimode simplex SC-SC, PC, OM3
+98%

Optická spojka multimode simplex SC-SC, PC, OM3

Skladom

1.01 € s DPH0.84 € bez DPH

Obrázok pre Optická spojka multimode simplex SC-SC, PC, OM4
+98%

Optická spojka multimode simplex SC-SC, PC, OM4

Skladom

1.01 € s DPH0.84 € bez DPH

Obrázok pre GEMBIRD Kabel CABLEXPERT přípojný jack 3,5mm M/M, 2m, audio
+50%
Obrázok pre Nintendo New 3DS kryt MH4U biely

Nintendo New 3DS kryt MH4U biely

Skladom: doručíme do 24 - 48 hodín

0.60 € s DPH0.50 € bez DPH

Obrázok pre PREMIUMCORD Kabel USB 2.0 A-B propojovací 0,5m (M/M)
+47%

PREMIUMCORD Kabel USB 2.0 A-B propojovací 0,5m (M/M)

Skladom

0.91 € s DPH0.76 € bez DPH

Obrázok pre Krabice pro zásuvku na omítku, 80x80x40, bílá
+97%

Krabice pro zásuvku na omítku, 80x80x40, bílá

Skladom

1.22 € s DPH1.02 € bez DPH

Obrázok pre Nintendo New 3DS kryt Hello Kitty

Nintendo New 3DS kryt Hello Kitty

Skladom: doručíme do 24 - 48 hodín

0.65 € s DPH0.54 € bez DPH


Strana 1/541

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 541



Loading


DAJTE O NÁS VEDIEŤ AJ OSTATNÝM