Loading

Projekčné stoly

Projekčné stoly

Chcete svoj projektor používať v rôznych rokovacích miestnostiach? Žiadny problém. Zaobstarajte si projekčný stôl, na ktorý projektor položíte.

 

Projekčné stoly vám pomôžu jednoducho používať váš projektor. Môžete ho tak prenášať z miestnosti do miestnosti a voliť vhodnú vzdialenosť v miestnosti, aby ste mali správny ostrý obraz na stene alebo na plátne. Sú skvelým i nevyhnutným pomocníkom na konferenciách, rôznych seminároch, školeniach či v školách a na univerzitách.

 

Dôležitým parametrom projekčného vozíka je jeho výška a veľkosť. Výbornou voľbou sú také, na ktorých sa dá výška jednoducho znížiť alebo zvýšiť. V prípade, že projekčný stôl bude umiestnený vpredu je potrebné, aby jeho výška nebránila pri sledovaní obrazu na plátne. Ak projekčný stolík bude stáť vzadu v miestnosti, tak by ste mali dbať na jeho dostatočnú výšku. Jeho veľkosť je nemenej dôležitá, keď si naň chcete položiť aj svoj laptop, či iné dôležité pomôcky pri premietaní.

 

Projekčný stolík uvítate aj u vás doma. Vďaka nemu môžete projektor prenášať podľa potreby z obývacej izby do študentskej izby alebo spálne. 

Zobraziť viac
Zoradiť:
Počet na stranu:Loading


DAJTE O NÁS VEDIEŤ AJ OSTATNÝM

Time of runtime: 0.080034017562866