Loading

Nabíjačky bateriek

(4 produkty)

Nabíjačky bateriek

Poznáte to, potrebujete použiť nejaké zariadenie v domácnosti a to nefunguje z dôvodu, že batéria v ňom je opäť vybitá. Neustále dokupujete ďalšie a ďalšie batérie a staré vyhadzujete. Ak zariadenie používate pravidelne a intenzívne, ako napríklad prehrávače MP3, bezdrôtové myši a iné, tak je finančne výhodnejšie používať nabíjacie batérie.

 

Aby ste mohli používať nabíjacie batérie potrebujete na ne nabíjačku. Nabíjačky bateriek sprostredkovávajú elektrickú energiu vybitým batériám. Čas nabíjania je rôzny a odvíja sa od technologickej úrovne a ceny nabíjačky. Vyberať môžete klasické, inteligentné a nabíjačky batérií s časovačom.

 

Sú situácie, keď sa vám vybije batéria v mobile práve vtedy, keď ho najviac potrebujete. Kdekoľvek a kedykoľvek si ho môžete dobiť pomocou Powerbanku. Powerbank je externý, prenosný zdroj energie, s ktorým môžete nabíjať mobilný telefón aj iné USB zariadenie. Niektoré majú 2 - 3 USB výstupy, takže s nimi môžete nabíjať viacero zariadení naraz. Dnes sú už samozrejmosťou powerbanky s LED ukazovateľom kapacity batérie, čo určite oceníte, keď viete koľko energie v ňom ešte máte.

Zobraziť viac

Výrobcovia

Ansmann
Neparo
T6 power
Varta
Zoradiť:
Počet na stranu:
Obrázok pre Neparo Power3 Charger

Neparo Power3 Charger

Skladom

7.00 € s DPH

Obrázok pre Varta Powerpack 2600 mAh white

Varta Powerpack 2600 mAh white

Skladom

8.57 € s DPH

Obrázok pre Nabíječka T6 power pro Sony NP-FT1, NP-FR1, NP-BD1, NP-FD1

Nabíječka T6 power pro Sony NP-FT1, NP-FR1, NP-BD1, NP-FD1

Skladom: doručíme do 24 - 48 hodín

14.00 € s DPH

Obrázok pre Ansmann ALCS2-12/0.4

Ansmann ALCS2-12/0.4

Skladom

21.25 € s DPH
Loading


DAJTE O NÁS VEDIEŤ AJ OSTATNÝM

Time of runtime: 0.081380844116211