Loading

Hi-Fi audio

(3 produkty)

Hi-Fi audio

Radi počúvate hudbu? V tom prípade ku kvalitnému počúvaniu hudby patria v dnešnej dobe Hi-Fi audio systémy, ktoré tvoria dokonalé centrum zábavy. Ku kvalitnému počúvaniu hudby potrebujete prehrávače, zosilňovače, ale aj stále obľúbené gramofóny.

 

Prehrajte si svoju obľúbenú hudbu na prijímačoch z našej ponuky. Pred výberom by ste však mali vedieť čo od nich očakávate, akú veľkú miestnosť máte a aké formáty majú prehrávať. Prehrávače i prijímače sú vybavené špeciálnymi funkciami a väčšinou umožňujú prehrávanie viac formátov. Ich doplnkové funkcie vám hudobný zážitok ešte viac spríjemnia.

 

Pre všetkých hudobných nadšencov máme v ponuke zosilňovače, ktoré privedú zvuk k dokonalosti. Všeobecne platí, že čím hlasnejšie chcete hudbu počúvať, tým väčší výkon potrebujete. Na bežné počúvanie vám postačí výkon do 20 W, pre väčšie miestnosti odporúčame výkon od 50 W.

 

Gramofóny patria už takmer k zabudnutej klasike, avšak pre milovníkov časov minulých ponúkame gramofóny na počúvanie obľúbených vinylových platní

Zobraziť viac

Výrobcovia

In - Akustik
Lenco
Samsung
Zoradiť:
Počet na stranu:
Obrázok pre Samsung USB-C to Headset Jack Adapter

Samsung USB-C to Headset Jack Adapter

Skladom: doručíme do 24 - 48 hodín

11.00 € s DPH

Obrázok pre Lenco LS-50 hneda

Lenco LS-50 hneda

Skladom: doručíme do 24 - 48 hodín

114.00 € s DPH
Loading


DAJTE O NÁS VEDIEŤ AJ OSTATNÝM

Time of runtime: 0.11863493919373