Loading

Hi-Fi audio

(106 produktov)

Strana 1/5

Hi-Fi audio

Radi počúvate hudbu? V tom prípade ku kvalitnému počúvaniu hudby patria v dnešnej dobe Hi-Fi audio systémy, ktoré tvoria dokonalé centrum zábavy. Ku kvalitnému počúvaniu hudby potrebujete prehrávače, zosilňovače, ale aj stále obľúbené gramofóny.

 

Prehrajte si svoju obľúbenú hudbu na prijímačoch z našej ponuky. Pred výberom by ste však mali vedieť čo od nich očakávate, akú veľkú miestnosť máte a aké formáty majú prehrávať. Prehrávače i prijímače sú vybavené špeciálnymi funkciami a väčšinou umožňujú prehrávanie viac formátov. Ich doplnkové funkcie vám hudobný zážitok ešte viac spríjemnia.

 

Pre všetkých hudobných nadšencov máme v ponuke zosilňovače, ktoré privedú zvuk k dokonalosti. Všeobecne platí, že čím hlasnejšie chcete hudbu počúvať, tým väčší výkon potrebujete. Na bežné počúvanie vám postačí výkon do 20 W, pre väčšie miestnosti odporúčame výkon od 50 W.

 

Gramofóny patria už takmer k zabudnutej klasike, avšak pre milovníkov časov minulých ponúkame gramofóny na počúvanie obľúbených vinylových platní

Zobraziť viac

Výrobcovia

Apple
Belkin
Denver
DIGITUS
Hama
In - Akustik
Lenco
Marmitek
Omnitronic
Samsung
Shure
Sony
Teac
Zoradiť:
Počet na stranu:
Obrázok pre Belkin Headphone Splitter
-23%

Belkin Headphone Splitter

Skladom

4.31 € s DPH

Obrázok pre Belkin Cable Audio 3.5mm/2Xrca 2,0 m
-23%

Strana 1/5

1 2 3 4 5Loading


DAJTE O NÁS VEDIEŤ AJ OSTATNÝM

Time of runtime: 0.074928045272827