TEFAL GC722D kontaktní gril


205.00 €152.00 € s DPH

Ušetríte 53.00 € (-26%)

Záruka 24 mesiacov /1 rok na IČO/

Dostupnosť: Nie je skladom: doba dodania 9 - 14 dní

Doprava zadarmo

ID produktu 120570

Kód produktu GC722D34

Katalógové číslo P7310221

Typ grilu Kontaktný

EAN kód 13016661147774

EAN kód 8713439204261

Farba Biela

Napájanie Batérie

Určenie Dospelí

EAN kód 8595142715995

Integrovaná LAN karta 1

Rozhranie HDMI

Rozhranie VGA

Rozhranie USB 2nj

Rozhranie USB 3Ǎ

Rozhranie 3Ǒmm Jack

Rozhranie LAN

Rozhranie DVI

EAN kód 4719331802936

Výbava 3D

EAN kód 4718755069734

Gril Tefal GC722D Optigrill+ XL

Splňte si svoje gurmánske sny vďaka kontaktnému grilu GC722D Optigrill+ od preslávenej značky TEFAL. Jedinečný šikovný gril bol vytvorený pre dokonalé výsledky pri každom grilovaní mäsa od krvavého po dobre prepečené. Grilovacej plochy sú vyrobené z vysoko kvalitných embosovaných hliníkových plátov s PTFE nepriľnavou úpravou. Pláty sú odnímateľné a idú tak jednoducho umyť v umývačke. Nepriľnavá grilovacia plocha je navyše naklonená pod uhlom 7°. Všetok tuk aj šťava stekajú do vyberateľného zásobníka v prednej časti a stačí ich tak len vyliať.

Automatické funkcie

Využite všetkých možností, ktoré toto zariadenie ponúka. Gril zvládne automaticky nastaviť čas a teplotu grilovania vo zvolenom programe. V manuálnom móde možno nastaviť štyri rôzne teploty a je vhodný predovšetkým pre grilovanie ovocia a zeleniny. Kedykoľvek počas grilovania môžete Optigril+ otvoriť a odobrať požadovanú porciu. Po zatvorení veka bude gril pokračovať a ostatné porcie prepečie na požadovanú úroveň.

S elektrickým grilom Tefal Optigrill+ XL sa ľahko stanete kráľom domáceho grilovania!

 

 

Automatický senzor grilovania

Technológia automatického senzora grilovania meria hrúbku, šírku porcií a množstvo ingrediencií a následne prispôsobuje teplotu a čas pre ten najlepší výsledok. Využite rôzne programy grilovania. Doprajte si perfektný steak tak, ako ho máte najradšej.

 

 

Indikátor priebehu grilovania

Vďaka indikátoru priebehu grilovania budete vždy v obraze. Podľa meniacej sa farby a zvukového signálu zakaždým bez problému spoznáte, či váš pripravovaný pokrm je krvavý, medium alebo dobre prepečený.

  

 

Deväť programov

Jeden manuálny režim grilovania a ďalších deväť automatických programov vám poskytne veľkú rozmanitosť chutí. Bohatá ponuka obsahuje špeciálne nastavenia pre hovädzí burger z mletého mäsa, kurací alebo bravčový steak, klobásy, ryby, slaninu alebo morské plody. Manuálneho režimu využijete predovšetkým pri grilovaní zeleniny. Navyše v ponuke nájdete aj program grilovania zo zmrazených surovín.

 

 

Vysoký výkon a veľká plocha

Vysoko kvalitné embosované hliníkové pláty s PTFE nepriľnavou úpravou zaisťujú perfektné výsledky grilovania mäsa aj zeleniny. Izolovaný plášť a veľké držadlo zaručujú pohodlnú a bezpečnú manipuláciu s grilom.

 

 


 

Opravitelnosť po dobu 10 rokov

 Spoločnosť Tefal sa zapojila do boja proti znečisťovaniu životného prostredia a proti produkcii zbytočného odpadu. Zaviazala sa, že bude schopná opraviť väčšinu svojich produktov po dobu 10 rokov.

Elektrický gril Tefal OPTIGRILL+ XL

 

  • OptiGrill+ XL unikátní chytrý gril, byl vyvinut pro dokonalé výsledky grilování.
  • Zvětšená plocha o 33% je zvláště vítaná, při grilování s přáteli.
  • Je vybaven technologií „Automatického senzoru grilování“, automatickým nastavením doby grilování v závislosti na množství a tloušťce grilovaného jídla, zvoleném jednom ze 9 programů (burger, drůbež, sendvič, klobása, hovězí steak, vepřový steak, slanina, ryba, mořské plody) a funkcí přípravy mraženého jídla.
  • Během grilování vám barevný indikátor oznamuje průběh: růžová barva pro zahřívání, modrá a zelená pro začátek přípravy, žlutá pro „krvavé“ propečený, oranžová pro „medium“ a červená pro úroveň „dobře propečený“.
  • Kdykoliv podle svých preferencí můžete grilování zvednutím víka přerušit, odebrat si svou porci, víko zavřít a pokračovat v grilování na požadovanou úroveň!
  • Nový manuální mód se 4 teplotami se hodí zvláště pro grilování ovoce a zeleniny.

Automatický senzor grilování a indikátor průběhu grilování pro dokonalé výsledky

Poznejte OptiGrill+XL, naši nejnovější inovaci s nastavitelný manuálním módem, 3 novými programy pro nekonečné možnosti grilován, plochou 800cm2 pro 6-8 porcí. Díky technologií „Automatického senzoru grilování“, Optigril okamžitě rozezná počet a šířku porcí a automaticky nastaví teplotu a čas grilování, aby výsledek byl vždy perfektní. Světelný indikátor se zvukovým signálem Vás průběžně informuje o průběhu grilování. Již nikdy jídlo při grilování nespálíte a vždy bude takové, jak je máte rádi – krvavé, medium nebo dobře propečené.

9 programů vám dává rozmanitost ve zdravém grilování: hovězí burger z mletého masa, kuřecí steak, sendvič, klobása, steak z hovězího masa, ryba, mořské plody, steak z vepřového masa, slanina. Navíc program grilování ze zmražených surovin nebo nastavitelný manuální mod. Dalšími výhodami jsou lehce omývatelné, vyjímatelné embosované, 7°nakloněné pláty s nepřilnavou vrstvou, grilovací plocha 600cm2 pro 2-4 porce a velká miska pro zachytávání kapající šťávy.

9 grilovacích programů
Burger, drůbež , sendvič, klobása, hovězí steak, vepřový steak, slanina, ryba, mořské plody.

Indikátor průběhu grilování
Vždy víte, v jaké fázi se grilované jídlo nachází. Podle barvy indikátoru a zvukového signálu poznáte, zdali je pokrm krvavý, medium nebo dobře propečený. the way you like it!

Automatický sensor grilování
Automatické změří tloušťku masa a automaticky nastaví teplotu a délku grilování v závislosti na zvoleném programu.

Vhodné do myčky
Nepřilnavé grilovací pláty a odkapávací nádoba jsou vhodné do myčky.

Vysoký grilovací výkon: celokovové hliníkové grilovací pláty s nepřilnavou úpravou
Vysoce kvalitní embosované hliníkové pláty s PTFE nepřilnavou úpravou pro velmi snadné čistění.

Velká grilovací plocha (800 cm2)
Pro 6 až 8 porcí : Grilovací plocha je o 33% větší než u OptiGrill a OptiGrill+
Rozměry: 40 x 20 cm
 
Ďalšie parametre
Konštrukcia grilu kontaktný gril
Príkon elektrického grilu 2000 W
Druh gril. plochy mriežkovaná
Počet panvičiek bez pánvičiek
Termostat Áno
Teplomer Áno
Vyberateľná platnička / rošt Áno
SMART Áno
Displej Áno
Umývanie grilovacej plochy v umývačke Áno
Odkvapkávacia nádobka Áno
 
Rozmery výrobku
Šírka výrobku 36.5 cm
Výška výrobku 44.5 cm
Hĺbka výrobku 17.5 cm
Hmotnosť výrobku 5.2 kg
 
Rozmery balenia
Šírka balenia 37.5 cm
Výška balenia 48.1 cm
Hĺbka balenia 22.9 cm
Váha balenia 7.2 kg

Tefal

Loading

DAJTE O NÁS VEDIEŤ AJ OSTATNÝM