Robotický vysávač Xiaomi Roborock S65


590.00 €458.50 € s DPH

Ušetríte 131.50 € (-22%)

Záruka 24 mesiacov /1 rok na IČO/

Dostupnosť: Skladom: doručíme do 4 - 5 dní

Doprava zadarmo

ID produktu 188282

Kód produktu 704225

EAN kód 6970995780925

Katalógové číslo 704223

Roborock S6 je vylepšenou verziou pôvodného modelu S50. Ponúkne efektívnejšie vysávanie, ktoré je teraz vďaka lepšiemu algoritmu o 20% rýchlejší, tichšiu prevádzku o 50%, väčšie nádržku na vodu a prepracované vytieranie. Design vysávača je veľmi vkusný a elegantný a bude sa tak hodiť do každého bytu.

Vysávače Roborock sú úplnou špičkou na trhu a napriek tomu podstatne lacnejšie, než špičková konkurencia. Aj preto sa trvalle umiestňujú na čelných priečkach popularity na slovenskom trhu.

VLASTNOSTI

Robotický vysávač Xiaomi Roborock S6 (S65) - black

 • Ovládateľný cez chytrý telefón alebo tablet - aplikácia Mi Home
 • Funkcia mopu
 • Sada 10ks utierok na suché mopovanie
 • Sací tlak až 2000 Pa/min., nasaje 0,67m³ vduchu za minútu
 • Zone cleaning - zónové vysávanie
 • Viacizbové vysávanie (Fl

  Robotický vysávač Xiaomi Roborock S6 (S65) - black

  • Ovládateľný cez chyt  rý telefón alebo tablet - aplikácia Mi Home
  • Funkcia mopu
  • Sada 10ks utierok na suché mopovanie
  • Sací tlak až 2000 Pa    /min., nasaje 0,67m³ vduchu za minútu
  • Zone cleaning - zónové vysávanie
  • Viacizbové vysávanie (Floor Plan)
  • Možnosť nastavenia až 3 výkonnostných režimov s hlučnosťou do cca 50 dB
  • HEPA filter
  • 13 senzorov, ktoré zabezpečujú navigáciu v priestore
  • Vylepšený algoritmus simultánnej lokalizácie a mapovania (SLAM + LDS)
  • Automaticky sa dobije a pokračuje vo vysávaní od miesta, kde ho prerušil
  • Vysokokapacitná Li-ion batéria pre extra výdrž a životnosť
  • Spínač pre intenzívnejší prietok vody
  • Maximálna plocha vysávania až 250 m²
  • Presná laserová navigácia ako v aute Google
  • Oficiálna verzia pre európsky trh so zárukou 24 mesiacov (a EU napájacím káblom)
  oor Plan)
 • Možnosť nastavenia až 3 výkonnostných režimov s hlučnosťou do cca 50 dB
 • HEPA filter
 • 13 senzorov, ktoré zabezpečujú navigáciu v priestore
 • Vylepšený algoritmus simultánnej lokalizácie a mapovania (SLAM + LDS)
 • Automaticky sa dobije a pokračuje vo vysávaní od miesta, kde ho prerušil
 • Vysokokapacitná Li-ion batéria pre extra výdrž a životnosť
 • Spínač pre intenzívnejší prietok vody
 • Maximálna plocha vysávania až 250 m²
 • Presná laserová navigácia ako v aute Google
 • Oficiálna verzia pre európsky trh so zárukou 24 mesiacov (a EU napájacím káblom)MOKRÉ ČISTENIE

Roborock S6 prináša okrem vysávanie aj možnosť mokrého vytieranie. Ak tak máte váš domov vybavený tvrdými podlahami - dlažba, plávajúca podlaha, alebo lino, vytieranie tiež príde vhod.

Nádržku s objemom 160ml ľahko naplníte vodou, nacvaknete na vysávač a môžete vytierať. Pri modeli S6 je novo možnosť použiť jednorazové mopovací mopovací handričky, dostanete ich v balení rovno desať. V balení ale nájdete aj dva kusy pôvodného textilného handričky, ktorý sa dá vyprať a používať opakovane.

Model S6 rovnako umožňuje nastaviť si v mobilnej aplikácii, ako veľmi bude vysávač prepúšťať vodu na zem. To predtým nebolo možné a od majiteľov verzie S50 sa tu a tam ozvala kritika, že vysávač Trecí utierku dostatočne nenavlhčuje.

V tomto čistiacom móde dokáže pracovať 45 až 60 minút, aby sa ešte lepšieho odstránenie nečistôt a vyčistí tak približne 125 metrov štvorcových. Uistite sa však, že pred prvým použitím naplníte zásobník vodou a navlhčíte utierku.

Vytieranie funguje naozaj efektívne, človek by povedal, až nečakane, na tak jednoduchý systém.

K vysávaču dostanete aj plastovú podložku na zem, aby po dokončení vytieranie nebola podlaha príliš dlho v kontakte s handričkou.

TIP: Na handričku môžete dať pár kvapiek esenciálneho oleja. Vysávač vám rovno pri vytieranie prevonia aj domov!
SILNÝ JAPONSKÝ MOTOR NIDEC

Základom každého kvalitného vysávača je poriadny motor. U Roborocku S6 sa opäť stretávame s výkonným motorom japonskej značky NIDEC, ktorý disponuje sacím tlakom až 2000P a za minútu pojme 0,67m3 vzduchu. Je tak jedným z najvýkonnejších robotických vysávačov na trhu. Motor dokáže nadvihnúť dokonca aj AA batériu a aj pri plnej nádobke nečistôt vykazuje konštantný ťah.

Silný motor príde vhod práve na koberce s dlhším vlasom alebo pri vysávaní pozdĺž stien, čo je tradičný slabina ostatných robotických vysávačov. Práve na to slúži malý guľatý kefka, ktorý nečistoty a prach vháňa pod jednotku vysávača. Ten má v generácii S6 silikónové štetiny a je tak efektívnejšie a šetrnejšie k nábytku.

Všetky nečistoty sú zachytávané do nádoby s objemom 0,5l a v prípade potreby Vás vysávač upozorní, že je potrebné nádobu vyprázdniť.

Generácia S6 disponuje úplne novou hlavnou kefou. Jeho štetiny sú teraz jemnejšie a je ich 2,5-krát viac, zachytí teda viac prachu a nečistôt, ale zároveň je opatrnejšia k podlahám.

Prúd vzduchu ďalej pokračuje z nádoby cez veľký HEPA filter, kde sú zachytené aj malé prachové častice a pri vysávaní tak nie sú vypúšťané späť do miestnosti. Filter je tiež umývateľný, čo je určite skvelá správa pre alergikov a astmatikov.

 OPÄŤ TICHŠÍ CHOD, MENEJ OTRAVNÝ ZVUK

Vysávač generácia S6 má motor s rovnakým výkonom ako predchádzajúce generácie. Medzigeneračne sa však stíšil až o 50% a teraz generuje hluk o hlasitosti 50-60dB (min-max). Zároveň aj ten zvuk je lepší. Klasické otravné tóny, aké poznáte zo všetkých vysávačov, sú tu čiastočne potlačené a zvuk je jemnejšia a menej rušivý aj pri večernom upratovaní.

Väčšina robotov má problém prekonávať prahy v izbách, čím dokáže vysať len izbu do ktorej ho umiestnite. Tomuto robotovi však nainštalovali aj kolieska a dokáže tak prekonať bariéry vysoké až 2cm. To rozhodne príde vhod ako na prahy medzi miestnosťami, tak na koberce s hustejším vlasom.

 

2000PA SACÍ VÝKON

Vysávač môžete zapnúť na maximálnu saciu silu až 2000Pa.
Na priloženej animácií vidíte, že si vysávač dokáže poradiť cez pšeno, sójové bôby až po kovové guľôčky!

 

 

14 SENZOROV PRE DOKONALÚ ORIENTÁCIU

ULTRASONICKÝ RADAR | LASEROVÝ SENZOR VZDIALENOSTI | SLAM ALGORITMUS.

Roborock S6 je vybavený štrnástimi rôznymi senzormi. To je skutočne bezkonkurenčná.

Tým najpokročilejším rozhodne zostáva laserový senzor vzdialenosti. Nachádza sa hore v korunke vysávača, ktorá sa otáča o 360 ° a senzor skenuje celé okolie vašej domácnosti 1800x za sekundu. Laserový senzor LDS je veľmi podobný tomu, ktorý sa nachádza v moderných autonómnych vozidlách s autopilotom.

Ďalej vo vysávači nájdete ultrasonický radarový senzor, detektor schodov, detektor steny, detektor plné nádobky na smeti, detektor kolízie, elektronický kompas, gyroskop, akcelerometer, merač vzdialenosti, merač rýchlosti ventilátora a detektor zdvihnutie, ak niekto zdvihne vysávač z podlahy, automaticky zastaví svoju činnosť.

 

Práve na základe informácií z laserového senzora, merače vzdialenosti, akcelerometra a gyroskopu dochádza k výpočtom optimálnej trasy vysávanie vo vašej domácnosti prostredníctvom pokročilého SLAM (Simultaneous localization and mapping) algoritmu. K rýchlemu spočítanie trasy slúžia tri rôzne a výkonné procesory. To je práve ďalší odlišnosť od konkurenčných lacnejších vysávačov, ktoré trasu miestnosti väčšinou vyhodnocujú na základe kolízií s pevnými prekážkami, nemajú prvotriedne orientáciu v priestore a preto pomerne veľkú časť plochy nedokážu efektívne vysať.

Generácia S6 má tento algoritmus ďalej vylepšený, vysaje váš domov o 20% rýchlejšie ako predchádzajúce generácie a zapamätá si všetky miestnosti. Tie si môžete v aplikácii pomenovať a posielať vysávač do rôznych miestností v rôzne časy.

Detektor múrov slúži na to, aby bolo upratané aj pozdĺž stien a zároveň do nich vysávač nenarážal. Vysávač jazdí pozdĺž steny v presne vymedzenej vzdialenosti 10mm a malá guľatá kefka sa stará, aby bol tento 10mm priestor dokonale čistý.


DETEKCIE PREKÁŽOK

Inteligentná detekcia koberce - nová funkcia, akonáhle vysávač rozpozná koberec, zapne maximálny režim pre čo najlepší vysatie. Do normálneho režimu sa vráti akonáhle robot koberec opustí. Všetko je plne automatické.

Ďalšími senzory je dvojica ultrazvukových senzorov vpredu, vysielajú a prijímajú signály rýchlosťou 340m / s a ​​zisťujú tak vzdialenosť medzi vysávačom a pevnou prekážkou. Nestane sa, aby vysávač narazil napríklad do sklenených dverí.

Štvorica senzorov detektorov schodov stráži, aby vysávač nikam nespadol, merač vzdialenosti zase meria, akú vzdialenosť vysávač za svoj život prejde, podobne ako automobily.

Taktiež môžete po novom zabudnúť na zmotávanie vlasov, pretože nový vysávač je navrhnutý tak, aby zabraňoval uviaznutiu vlasov v motore. Vyčistiť to samozrejme u predchádzajúcej generácie nebol problém, ale prečo nemať o starosť menej, však?

Ostatné podporné senzory potom už len dohliadnu na prácu vysávača a pripomínajú užívateľovi, či nie je potrebné niečo urobiť. Ak teda náhodou zabudnete do vysávača pred štartom vložiť nádobku na smeti s HEPA filtrom, opäť Vám to jeden zo senzorov pripomenie a vysávač svoju činnosť nezačne, aby sa nepoškodili zbieranými nečistotami vnútorné súčiastky.

 

 

 

 

 

 

5200MAH LI-ION BATERIA

 

Roborock S6 je vyzbrojený veľkokapacitná Li-Ion batériou, s kapacitou 5200mAh. Články pochádzajú od renomovaných firiem LG / Panasonic, rovnako ako v prípade obľúbených Powerbaniek.

Takáto kapacita potom stačí pri úplnom nabití až na 2,5 hodiny nepretržitého vysávania, čo predstavuje až 250m2 priestoru. Samozrejme vždy záleží na konkrétnych podmienkach a členitosti.

Hladinu nabitia batérie indikuje oválny rámček okolo tlačidiel vysávača. Pokiaľ svieti bielou farbou, batériu zostáva viac ako 50% kapacity, ak svieti oranžovo, je nabitá medzi 20-50%, ak však začne svietiť na červeno, má batéria pod 20% kapacity. To Vás však nemusí trápiť, vysávač automaticky preruší prevádzku, dôjde sám do nabíjacej stanice a po nabití opäť začne pracovať tam, kde predtým prestal.

 APLIKÁCIA MI HOME

Ovládacie centrum chytré domácnosti.

V neposlednom rade je tu ovládacie aplikácia Mi Home na váš smartphone! Vo vysávači sa nachádzajú 3 procesormi, ktoré sledujú jeho pohyb v reálnom čase. Zariadenie možno navigovať jednoduchým kliknutím na určitú oblasť, ktorú chcete vyčistiť a o zvyšok sa postará sám. Ďalej môžete vytvoriť v aplikácií virtuálnu stenu a vysávač sa tak nedostane do priestorov, do ktorých nechcete. S touto skvelou funkciou môžete svoj vysávač ovládať jednoducho aj mimo domova, sledovať celý proces čistenia, naplánovať čistiace čas a dokonca môžete svojho nového asistenta aj pomenovať!

Na aplikáciu je skvelé, že je pripojená cez Váš Xiaomi účet ku všetkým prvkom smart domácnosti kdekoľvek na svete. Nemusíte tak byť doma, aby ste spustili vysávanie podlahy alebo skontrolovali, koľko máte doma stupňov.

V prípade vysávača Roborock S6, môžete cez aplikáciu Mi Home naplánovať, kedy a ako často bude vysávať, prípadne mu jednorázovo pokyn na vysávanie zadať, hoci budete sedieť v práci. Ďalej môžete ovládať sací výkon a prezrieť si trasu, ktorú vysávač počas práce prešiel.

Vysávač sa dá nasdílet aj na viacerých účtov a môžete ho tak ovládať všetci v rodine.

 

TECHNICKÉ PARAMETRY

Výkon 58 W
Síla sání 2000 pa
Typ vysavače robotický
Maximální hlučnost 58 dB
Objem nádoby na prach 420 ml
Objem nádoby na vodu 160 ml
Baterie Li-Ion
Kapacita baterie 5200 mAh
Bezdrátové připojení Wi-Fi
Rozměry 35,3 × 35 × 9,7 cm
Hmotnost 3,6 kg
Barva bílá

Xiaomi

Loading

DAJTE O NÁS VEDIEŤ AJ OSTATNÝM