Ochranné čierne rúško s antimikrobiálnou striebornou membránou Silvadur™


15.50 €6.75 € s DPH

Ušetríte 8.75 € (-56%)

Záruka 24 mesiacov /1 rok na IČO/

Dostupnosť: Skladom: doručíme do 24 - 48 hodín

ID produktu 218437

Kód produktu t73023

Ochranné bavlnené prateľné čierne rúško so striebornou vrstvou

Výrazne zabraňujúca prieniku škodlivých mikróbov a prachu do organizmu cez dýchacie cesty. Pomáha chrániť nás všetkých pred pred nečistotami, baktériami a plesňami. Obsahuje patentovanú inteligentnú nano membránu striebra SILVADUR™ Intellifresh od firmy DuPont na to, aby rúško zostalo čerstvé a bez zápachu. Pre zvýšenie účinnosti má rúško 3 vrstvy. Látka zo špeciálnej priadze s obsahom striebra použitá na výrobu je certifikovaná švajčiarskou firmou Bluesign Technologies AG a zodpovedá medzinárodným normám.

Moderné rúško

Toto tvarované rúško je vyrobené z priedušnej 100% bavlny, ktorá je veľmi odolná a nedráždi pokožku. Stredná vrstva je zo strieborného nanovlákna, ktorá zabíja mikroorganizmy. Môžete ho dlhodobo nosiť (5-násobne dlhšie ako bežné bavlnené rúška) a po použití prať v horúcej vode (nie viac ako 30 stupňov). Testy ukázali, že ani po 50 praní toto rúško nestráca účinnosť. Môžete ho prať niekoľkonásobne viackrát bez obáv, že sa znehodnotí – na rozdiel od rúšok len s nastriekaným koloidným roztokom striebra, ktoré s odporúčajú prať maximálne 5 krát.

Rúško je posledná novinka na trhu. Je navrhnuté módnym návrhárom firmy DuPont a dobre prilieha k tvári, je bezpečné a spoľahlivé. Má medzinárodný certifikát CE (viď obrázok hore).

Rúško má jednu veľkosť s rozmerom 22cm na šírku a výšku má 14cm. (Odporúčame Vám zmerať si krajčírskym metrom hlavne vzdialenosť od nosa po bradu podľa obrázku hore.) Prispôsobí sa na tvár vďaka nastaviteľným úchytkám, ktoré nie je potrebné viazať, a ktoré neťahajú za ušami.

V rúšku nie je teplo, na rozdiel od rúšok z netkaných textílií, pretože je vyrobené zo 100% bavlny.

Zloženie

Toto rúško neobsahuje iba strieborný nástrek na základnom materiáli ako iné rúška, ale pre zvýšenie ochrany dýchacích ciest je vyrobené zo špeciálnej sieťky (Silvadur*) s obsahom permanentného striebra, ktoré sa ani po opakovanom praní nevyperie.

 1. vonkajšia vrstva 100% bavlny
 2. strieborná vrstva Silvadur™
 3. vrstva jemnej 100% bavlny

Ochrana našim rúškom

Ióny striebra sú toxické pre mnohé mikroorganizmy a zabíjajú patogénne baktérie, huby a kvasinky, ktoré sa normálne tvoria na rúšku, a ktoré by ste bez tejto ochrany vdychovali. Výrazne znižuje tvorbu kožných exémov na tvári pri nosení rúška.
Toto je zoznam mikroorganizmov, proti ktorým je strieborný materiál SILVADUR™ 930 aktívny:

 • Candida albicans
 • Escherichia coli
 • Klebsiella pneumoniae
 • Staphylococcus aureus
 • Pseudomonas aeruginosa
 • Corneybacterium ammoniagenes
 • Aspergillus niger
 • Trycophytonmentagrophytes

Silvadur hubi mikroorganizmy
Viac o vlastnostiach membrány Silvadur™ sa dozviete tu.

Starostlivosť o rúško

Testy ukázali, že naše rúško nie je nutné prať každý deň. Opakovaným praním sa antimikrobiálne účinky striebornej membrány nezničia. Môžete aj krátkodobo vyvariť. Toto rúško je vhodné na nosenie aj počas teplých dní a letného obdobia.

Výhodná cena len u nás

Vysokokvalitná látka Silvadur™ je drahá látka, a aj napriek tomu ju majú už mnohí svetoví výrobcovia vypredanú. Rúška z nej sa mimo Slovenska predávajú za vyššiou cenu ako u nás. Porovnajte:

Doprava

Doprava pri objednávke nad 49€ na Slovenskú adresu je ZDARMA. Inak 3,50€ za celú objednávku. Expedujeme najneskôr na druhý pracový deň.
Korona rusko
3 vrstvy rúška
Silvadur
3-vrstvy ruska so striebrom
Silvadur rusko test
Pranie ruska Silvadur
Dow Microbial controls
Silvadur Certifikaty
Rusko Silvadur

 


Loading

DAJTE O NÁS VEDIEŤ AJ OSTATNÝM

-1596476872.1258